На фінішній прямій виборчих перегонів зі штабів кандидатів лунають найнеймовірніші чутки і прогнози.

Напередодні виборів у штабах кандидатів ходять чутки про можливі смерть та імітацію замаху.

У штабі “регіоналів” ходить чутка про можливий замах Юлії Тимошенко на саму себе, щоб викликати співчуття й таким чином збільшити свою підтримку, пише “Сегодня”.

Припускають, що перед другим туром Тимошенко сяде в машину з ким-небудь зі своїх депутатів або родичів (з Олександром Турчиновим або з чоловіком Олександром). Під час ходу кортежу куля вб’є або сильно ранить її супутника. Після чого Тимошенко, вся в крові і сльозах, звинуватить в цьому “двічі судимого” суперника.

“Це параноя, її корені в 2004 році, це щось на кшталт нової версії “отруєння Ющенка”, – прокоментував подібні припущення член БЮТ Сергій Терьохін.

“Особисто мене радує, що ходять такі чутки. У такому випадку вони стають оберегом для Тимошенко. Якщо говорять, значить, такого не буде. Мало того, я сам готовий їздити цим депутатом-мішенню, якого застрелить снайпер”, – додав він.

Разом з тим у штабі БЮТ ходять чутки, що Віктор Янукович може раптово померти перед другим туром, “мовляв, здоров’я у нього вже не те, може від якоїсь нової форми грипу померти”.

“То нехай наші опоненти не переживають, навіть якщо Янукович раптом помре, то він обов’язково воскресне. Повірте, стан його здоров’я міцний, як ніколи”, – запевнила “регіонал” Олена Бондаренко.

Нагадаємо, раніше начальник особистої охорони Юлії Тимошенко майор Олександр Б. назвав чинного прем’єр-міністра України “залізною жінкою”, яка не боїться, незважаючи на щонайменше 6-7 зафіксованих випадків серйозної загрози її життю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: