Про погоду: Ранок в Маневичах буде ясним та теплим, опадів не передбачається. Температура повітря коливатиметься + 22° до +28°. Швидкість вітру 3-5 м/с, пориви вітру до 10-12 м/с. Сонце зійде о 05:54, а зайде в 20:52. Вологість повітря становитиме 43 %.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1899: +7; а найтеплішим у 2010 –  37,7.

За народним календарем: Сьогодні Пантелеймона-цілителя; збираємо лікарські трави та остерігаємось блискавок.

Сьогодні Церква вшановує пам’ять великомученика Пантелеймона-цілителя. Цей святий, поряд з Миколаєм-угодником, був і залишається в українців одним із найшанованіших святих. Пантелеймон жив у Нікомедії й служив лікарем в імператора Галерія Максиміна; лікував він і співгромадян, до того ж – безплатно. Пантелеймона стратили за віру – святий не зрікся Христа і загинув мученицькою смертю. Легенда підкреслює, що шість спроб його стратити були марними, а коли остання виявилася вдалою, то з вен на землю замість крові полилося молоко. Зайшовши до будь-якого православного храму можна побачити, що чи не найбільше свічок горить саме біля ікони великомученика Пантелеймона (враховуючи стан вітчизняної медицини, їхня кількість з кожним роком все більшає), якого віруючі вважають щонайпершим помічником, особливо під час важких хвороб та різної немочі.

Прикмети дня:

  • Всі трави, зібрані 9 серпня, будуть володіти цілющими властивостями;
  • Мурахи закладають входи в мурашники – скоро буде дощ;
  • Сильно стрекочуть і стрибають коники – прикмета до того, що погода буде ясною і сухий.

День ангела (Іменини): Пантелеймон, Платон, Анфіса.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: