1 червня свій День народження святкують: секретар Троянівської сільської ради Гладун Тетяна, секретар Комарівської сільської ради Ліщук Людмила, директор ЗОШ І-ІІІ ст. села Криничне Мережа Сергій, директор ЗОШ І-ІІ ст. села Серхів Паламар Наталія, директор ЗОШ І-ІІ ст. села Лісово Павлік Сергій.

Від редакції бажаємо Вам успіхів у справах, здоров’я в сім’ї, серця, сповненого любові, очей, що світяться від щастя, нових відкриттів, найяскравіших емоцій. Нехай все Ваше життя буде суцільним святом!

Іменини (День ангела): Гнат, Данило, Дмитро, Іван, Корній, Сергій.

Про погоду: Температура повітря коливатиметься від +13° до+26°. У Маневичах ясна погода спостерігатиметься протягом усього дня. Опадів не передбачається.

Прикмета дня: Якщо перші два дні червня йде дощ – весь місяць сухим, а літо теплим буде.

День в історії: В цей день у всьому світі святкують Міжнародний день захисту дітей (з 1949 року), в Канаді та Самоа святкують День Незалежності, а на Багамах – День праці, в Кенії – День Свободи, в Тунісі – День Конституції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: