Маневицькі новини

30 червня: про погоду та народні прикмети

Про погоду: День в Маневичах небо буде хмарним, але дощів не передбачається. Температура повітря коливатиметься від +15°С до +21°С.  Середня вологість становитиме 62 %. Сонце зійде о 05:05, а зайде в 23:02.

За церковним календарем: 

У православній церкві 30 червня вшановують пам’ять трьох братів на ім’я Ізмаїл, Мануїл і Савел, які походили з родини дуже знатного язичника, але при цьому їх мати була прихильницею християнства і виховала синів по Закону Божому. У зрілому віці братів покликали до імператора Юліану для того щоб вести переговори. Однак як тільки посланці дізналися про те, що їм належить взяти участь в язичницькому святі, вони відмовилися це зробити, чим викликали гнів оточуючих. Юліан наказав братам негайно ж відректися від Христа, але вони не погодилися на це. Тоді їх піддали великій кількості тортур, а потім обезголовили. Незабаром після їх смерті почалося шанування трьох братів. На Русі день пам’ять трьох святих також поєднали зі святом «ярилки», який був присвячений Ярилу – богу сонця. Так, християнські звичаї перемішалися з народними віруваннями. В цей час проходили гуляння, а потім влаштовувалися ярмарки.

Народні прикмети на цей день:

 1. На Мануїла сонце застоюється – бариться в зеніті
 2. Якщо в червні блискавиці часті – буде добрий врожай.
 3. Якщо погода дощова, то зима буде сніжною.
 4. Не можна виходити з дому ввечері – забере нечисть.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:
#Маневичі - підписуйтеся на наші соцмережі:
 • facebook
 • google-plus
 • instagram
 • telegram

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

 • facebook
 • google-plus
 • instagram
 • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: