4 червня своє День народження святкують Старочорторийський сільський голова Шулипа Микола Михайлович та секретар управління регіонального розвитку Швиднюк Галина Анатоліївна. Також у цей день своє професійне свято відзначають працівники господарський судів України.

Від редакції бажаємо Вам, щоб життя було красивим та яскравим, як весна, сонячним і теплим, як літо. Нехай буде далеко до осені, а снігові хуртовини ніколи не проникають в душу!

Іменини (День ангела): Володимир, Іван.

Про погоду: Хмарна погода буде триматися у Маневичах до самого вечора. Ранок і день пройдуть без опадів. Увечері можливий дощ, а температура повітря коливатиметься +14° до+27°.

Прикмета дня: Хороший ранок зі співу птахів розпочинається.

День в історії: 4 червня 1916 року в ході Першої Світової війни на території Галичини російські війська під командуванням генерала Олексія Брусилова прорвали оборону австро-угорської армії на фронті шириною 340 кілометрів і окупували Буковину, Галичину й частину Волині. Це була нова тактика ведення війни, коли чотири армії одночасно розпочали наступ, і найвдаліша операція росіян в ході Першої світової.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: