Про погоду: День в Маневичах буде ясним та теплим, опадів не передбачається. Температура повітря коливатиметься + 23° до +28°. Швидкість вітру 2-3 м/с, пориви вітру до 6-8 м/с. Сонце зійде о 05:48, а зайде в 20:59. Вологість повітря становитиме 52 %.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1907 – 7,6, а найтеплішим у 2010 –  38,1.

За народним календарем:

Церква сьогодні вшановує чудотворну Почаївську ікону Божої Матері – одну зі знаних святинь не тільки на теренах України, але й всього християнського світу. В 1597 році Почаївському монастирю її подарувала заможна вдова луцького земського судді Анна Гойська, що володіла Почаєвом у другій половині XVI століття. Образ Почаївської Божої Матері, яка вважається небесною покровителькою Волині, був дуже популярний по всій Україні. Її залюбки зображали на сімейних іконостасах від Полтавщини до Прикарпаття. Ікона не раз рятувала Почаївську лавру від усяких лих, а віруючі й нині знають про її чудотворні властивості: до ікони Божої Матері Почаївської звертаються за зціленням від сліпоти, застарілих хвороб, а також моляться за звільнення з полону.

Також сьогодні згадуються мученики Трофим, Феофіл і з ними ще 13-ть мучеників. В народі цей день називали Трофимом-Безсонником. Чому так? Тому що пора гаряча – не до сну. Швидесенько-хутесенько потрібно було прибрати золоте збіжжя з полів-ланів у засіки та комори.

Прикмети дня:

  • Як у серпні дбаєм, так зимою маєм;
  • Змарнуєш на жнивах хвилину – втратиш не одну зернину;
  • Якщо при сході сонця парка духота – під вечір збереться на дощ;
  • Хмариться небо, а квіточки жовтцю розкриті – на зливу не сподівайся; але якщо у спеку він стулить пелюстки – невдовзі задощить.

День ангела (Іменини): Трофим, Федір, Михайло, Андрій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: