7 червня, свій День народження святкують секретар Маневицької районної ради Соб’ятинська Ніна Леонтієвна та головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Маневицької РДА Бігун Оксана Миколаївна.

Від редакції бажаємо Вам щоб життя було довгою подорожжю, повною пригод і відкриттів, а кожен день нехай дарує свято.

Іменини (День ангела): Іван.

Про погоду: В цей температура повітря коливатиметься від + до +23°. У Маневичах на небі цього дня не було жодної хмаринки. Без опадів.

Прикмета дня: Погоду 6 червня у минулі часи передвіщали бджоли: якщо вони роєм гудять на горобині, що квітне – завтра буде ясний день.

День в історії: 7 червня 2014 року у Верховній Раді України за участю близько 60 офіційних закордонних делегацій, включаючи 23 глав держав, урядів, парламентів і керівників міжнародних організацій відбулася інавгурація п’ятого Президента України Петра Порошенка, який був обраний на позачергових виборах в травні цього ж року у зв’язку з усуненням Віктора Януковича з поста Президента.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: