Маневицькі новини

7 липня: календар подій

День працівника природно-заповідної справи України — професійне свято, день відзначення праці працівників природно-заповідної справи в Україні, що святкується щорічно 7 липня.

Запроваджений Указом Президента України № 629/2009 “Про День працівника природно-заповідної справи” від 18 серпня 2009 року (за часів президентства Віктора Ющенка). Ініціатива запровадження свята належала Міністерству охорони навколишнього природного середовища України.

Як передумови запровадження цього дня як професійного свята, президентський Указ відзначає вагомий внесок працівників природно-заповідної справи у збереження та відновлення біологічного і ландшафтного різноманіття, розвиток територій та об’єктів природно-заповідного фонду України.

Особливістю є те, що в Маневицькому район є Черемський природний заповідник, який створений Указом Президента України від 19 грудня 2001 року № 1234. Черемський природний заповідник є справжньою окрасою Волині!

Символом заповідника є шейхцерія болотна (реліктова рідкісна рослина). Саме вона мала важливе значення для заповідання цього куточка Волині, адже завдяки наявності цього червонокнижного виду у 1978 році тут був створений заказник, а Черемське болото не було осушене.

Тут можна відчути красу і велич поліської природи, тут можна ознайомитися із побутом та своєрідністю життя поліщуків, і тут просто можна забути про турботи великих міст і далеких коридорів життя…

У  цей день  редакція сайту #Маневичі – новини селища та району приєднується до привітань, на адресу всіх працівників природоохоронних організацій та заповідників України! Бажаємо Вам успіхів і впевнених досягнень! Здоров’я Вам і радості! Вітаємо зі святом працівника природно-заповідної справи!

День ангела (Іменини): Іван, Антон, Микита, Яків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:
#Маневичі - підписуйтеся на наші соцмережі:
  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: