Маневицькі новини

8 липня, яким буде цей день

Про погоду: Цілий день в Маневичах небо буде хмарним, температура повітря прогріється до +23°. Швидкість вітру 3 м/с, пориви вітру до 8м/с. Можливі короткочасні опади. Сонце зійде о 05:12, а зайде в 01:52. Вологість повітря становитиме 79%.

За народним календарем: Петро і Февронія

Муромський князь Петро і дружина його Февронія були канонізовані на Церковному Соборі 1547 року. У народі великою популярністю користувалася легенда, яка лягла в основу рукописної повісті XVI століття (відомо понад 150 списків повісті). Крім іншого, в усній легендою і в повісті розповідається про взаємної любові Петра і Февронії, про їх вірності один одному, незважаючи на різні труднощі, всупереч підступам оточуючих. Навіть померли вони в один і той же час в 1228 році і, покладені в різних місцях, дивним чином опинилися в одній труні – так їх і поховали. З тих пір Петро і Февронія стали символом вірної, сильної, красивої любові.

День вважається щасливим для любові.

Весілля, зіграні в цей день обіцяли щасливий шлюб. Жар любові, ймовірно, як-то асоціювався зі спекою, звичайної для цих липневих днів. У всякому разі, повсюдно були поширені твердження про те, що з цього дня очікується ще 40 спекотних днів (Спека в цей день – наступні 40 днів будуть жаркими).

Прикмети дня:

З цього дня очікується ще сорок спекотних днів.

Якщо розсада капусти добре п’є поливання — дні сінокосу будуть сухими, якщо ж не вбирає воду — вологими.

День ангела (Іменини): Петра, Феофанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:
#Маневичі - підписуйтеся на наші соцмережі:
  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: