Маневицькі новини

“А я крові не боюся, кому треба – поділюся”, – чоловік, який вже 56 разів дарував людям по 450 мілілітрів життя

«Коли кров здаєш, то як заново на світ народжуєшся» – стверджує Почесний донор України Віктор Васильович Дроботенко, якого 35 років тому із сонячного кримського Красноперекопська  привело кохання в Городок, пише”Нова Доба”.

Донорство – місія благородна і вкрай необхідна. Кожна здача крові – це плюс одна невеличка добра справа у цьому світі, яка може посприяти чиємусь одужанню, або й  допомогти врятувати життя.

– А я крові не боюся,  кому треба – поділюся, – усміхнено мовить Віктор Васильович, який вже 56 разів дарував людям по 450 мілілітрів життя. Десь в організмі інших людей тече понад 2,5 відра його крові!

Вперше став донором  він ще в 1976 році, коли служив в армії, а відтоді щедро нею ділиться, допомагаючи рятувати людські життя. А ще, донорство для Віктора Дроботенка – спосіб тримати себе в доброму здоров’ї.

– Якщо погіршується самопочуття, знаю: треба йти здати кров, – розповідає Почесний донор, який востаннє тиск міряв тоді ж, коли і кров останній раз здавав, а це 2 роки тому.  – Якось просто останнім часом ніхто не просить… Бо ж коли хтось звертається – я завжди радий допомогти.

Віктор Васильович за останні 10 років не вжив ні краплі алкоголю. Працює водієм на приватному підприємстві. Цієї весни він, повний бадьорості і енергії коханий чоловік, дбайливий батько і люблячий дідусь, у колі дружньої родини святкував своє 60-річчя. Хай збуваються всі побажання, які линули ювіляру! За добрі вчинки нехай воздасться здоров’ям й щастям!
Юлія Музика.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:
#Маневичі - підписуйтеся на наші соцмережі:
  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: