Відставки Цукерберга вимагав один з акціонерів Facebook Скотт Стрінгер.

Проте, навіть якщо питання про відставку засновника Facebook буде винесено на збори акціонерів, шансів на це мало, передає Кореспондент.

Глава компанії Facebook Марк Цукерберг не збирається йти у відставку або звільняти співробітників за витік даних користувачів.

Цукерберг заявив, що бере на себе повну відповідальність за те, що трапилося.

“Виникла маса питань про звільнення персоналу. Я почав цей бізнес, і тільки я відповідаю за все, що тут відбувається”, – сказав Цукерберг.

Нагадаємо, що фінансовий контролер Нью-Йорка Скотт Стрінгер вважає, що Марк Цукерберг повинен піти з поста виконавчого директора Facebook, щоб повернути довіру громадськості.

Раніше повідомлялося, що Cambridge Analytica звинуватили у використанні даних понад 50 мільйонів користувачів Facebook без їхнього відома. Зокрема, ці дані було використано під час виборчої кампанії Дональда Трампа.

Також вивчається, чи не причетна Cambridge Analytica до кампанії за вихід Великобританії зі складу Європейського Союзу.

11 квітня засновник і генеральний директор найбільшої соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг виступить зі свідченнями щодо витоку даних і скандалу з Cambridge Analytica перед комітетом з енергетики та торгівлі Палати представників Конгресу США.

Джерело: www.volynnews.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: