Сьогодні минає 4 роки, як загинув майор Леонід Полінкевич з Колок, – повідомляє Район.Маневичі.

Він був випускником командного факультету Харківського інституту танкових військ.

Зі слів солдатів, Полінкевич єдиний із офіцерів, хто перед відправленням на Донбас повідомив бійців, куди відправляється їх підрозділ. Після прибуття у Волноваський район Леонід Полінкевич не повідомляв рідних про своє перебування, щоб їх даремно не тривожити.

Зранку 22 травня 2014 року на табір 51-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, що знаходилась між селищами Ольгинка та Володимирівка неподалік регіонального ландшафтного парку Великоанадольський ліс, напали проросійсьйські сепаратисти. Наші бійці були розстріляні впритул, а поранені добиті.
Загинуло 18 військовослужбовців.

4 червня 2015 року Указом Президента України разом із іншими бойовими побратимами, що загинули разом із своїм командиром у бою під Волновахою, за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни».

Вічна вам пам’ять – Сину-Герою і Матері, яка не пережила цієї втрати. І вічна пам’ять усім Синам України, хто не прийшов з цієї війни.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: