Волинські ОТГ на розвиток інфраструктури отримають понад 183 мільйони гривень.
Кабінет Міністрів України затвердив розподіл обсягу субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018-му, -повідомляє прес-служба волинського регіонального відділення Асоціації міст України у Facebook.

На Волині 40 об’єднаних територіальних громад. Найбільше перепаде громаді-району  Любешівській селищній ОТГ – 12 мільйонів 603 тисячі, найменше – Смолигівській сільській – трішки більше 913 тисяч. Загалом, найбільший обсяг субвенції отримають ОТГ Ковельського району  – 14 мільйонів 105 тисяч та Любомльського – майже 13 мільйонів.
Камінь-Каширському та Горохівському районам, де за три роки не створили жодної ОТГ, не виділили й копійки.
Валентин Малиновський, консультант з юридичних питань офісу реформ при Волинському РВ Асоціації міст України, зазначає, що гроші субвенції цього року можуть спрямовувати і на капітальний ремонт об’єктів комунальної інфраструктури, а також на капітальний, а не поточний, ремонт вулиць і доріг, які є складовими автодоріг державного значення.

Джерело: visnyk.lutsk.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: