Анатолій Павлович та Ольга Ігорівна Коновальчуки із Костюхнівки виростили немало-небагато – дев’ятьох дітей – семеро синів та дві доньки. Майже всі вони вже мають власні сім’ї, однак батьків не забувають, частенько до них навідуються, ще й внуків привозять на гостину, пише “Нова Доба”

Пан Анатолій з молодих років працював у місцевому колгоспі ім. Фрунзе, потім у перейменованому господарстві ім. Лесі Українки трактористом та комбайнером. Його дружина – весь час у школі кухарем. Все життя у постійних клопотах, тому, можливо, і правду кажуть, що лише дочекавшись онуків, починаєш розуміти, що таке діти. А їх у подружжя поки тринадцять, бо чекають появи на світ іще одного. Літній відпочинок онуки проводять, здебільшого, у діда з бабою. А щоб їм там було цікавіше, діти скооперувалися та подбали про таку собі ігрову зону для малечі.

– Тут тобі і дитячий будиночок, і гойдалка зі сковзанкою, і бесідка, і все це на окремому клаптику подвір’я. Був тут і батут, проте його довелося зняти, бо, чесно кажучи, вже у нас із жінкою не витримували нерви від надмірного дитячого галасу, адже до нас приходили всі сільські діти, – з усмішкою на вустах говорить господар.

На даний час із батьками проживає наймолодший і ще неодружений син Рувім. В перспективі поява ще нових внуків, які, безумовно, з великим захопленням гратимуться на цьому дитячому майданчику.

А на прощання Анатолію Павловичу та Ользі Ігорівні бажаю міцного здоров’я, аби мали сили й правнуків поняньчити.

Сергій ГУСЕНКО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: