ДП «Маневицьке лісове господарство» усіма можливими силами допомагає учасникам АТО та Операції об’єднаних сил, прагнучи в такий спосіб віддячити сучасним героям України. Ось і нещодавно завдяки волонтеру о. Олександру Лановому бійці вже вкотре отримали консервацію від підприємства лісового господарства.

Багато патріотів нашої держави продовжують захищати її свободу, незалежність і територіальну цілісність тепер вже в зоні ООС. На жаль, це реалії нашого з вами сьогодення, про які ми не маємо права забувати. ДП «Маневицьке лісове господарство» з розумінням ставиться до потреб учасників бойових дій та надає їм посильну благодійну допомогу.

Цього разу плодово-овочеві консерви власного консервного цеху: сік березовий, гриби мариновані, протерті ягоди та овочі відкритого ґрунту було передано на передову бійцям 14-ої окремої механізованої бригади, 128-ої та 10-ої гірсько-штурмових бригад, в яких захищають нашу свободу та мирне небо і жителі селища Маневичі. Також консервацію ДП «Маневицьке ЛГ» отримала 28 окрема механізована бригада, яка наразі перебуває у Мар’янці.

Отець Олександр Лановий, настоятель церкви с. Оконськ, уже кілька років займається волонтерством. Саме завдячуючи йому, наші бійці мали змогу посмакувати дарами волинських лісів. А особливо сподобався військовослужбовцям березовий сік, який чудово втамовує спрагу в літню спеку.

Приємно бачити усмішки та щиру вдячність на обличчях наших захисників, адже саме вони творять сучасну історію України. Вони наші герої і наше майбутнє! Висловлюємо щиру вдячність та шану бійцям за мужність, незламність, силу волі та витривалість!

Прес-служба ДП «Маневицьке ЛГ»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: