Маневицькі новини ТОП

ДП “Волиньторф” включили до списку, які не підлягають приватизації

Державне підприємство “Волиньторф” – найпотужніше державне підприємство, яке здійснює видобуток торфу для потреб паливно-енергетичного комплексу, тут працюює 450 працівників. Головними споживачами місцевого палива є населення регіону, бюджетні установи та комунальні заклади Волинської та сусідніх областей. Торфобрикетом за невисокими цінами обігріваються школи, садочки, лікарні.

З урахуванням 50% дефіциту площ  з видобутку торфу, завдяки сприятливим погоднім умовам, у 2017 році  державним підприємством  “Волиньторф” видобуто близько  240 тис. тон торфу фрезерного, виготовлено та реалізовано близько 140 тис. тон брикетів торфових, котельня  підприємства централізовано забезпечує теплоенергією населений пункт Прилісне  Маневицького району  та  заклади бюджетної і комунальної сфери, які знаходяться на його території. Середня заробітна плата працівників державного підприємства становить близько 10 тис. гривень.  Податків, зборів та цільових внесків до бюджетів всіх рівнів в 2017 році сплачено майже 30 млн.грн.

Нагадуємо, що 20 червня 2018 року о 10:00 год. відбулася тридцять друга позачергова сесія районної ради сьомого скликання, на якій було прийнято рішення “Про Звернення  депутатів  Маневицької районної  ради  Волинської  області  до Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики і вугільної промисловості України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, народних депутатів України від Волинської області  щодо розгляду питання приватизації ДП “ВОЛИНЬТОРФ”.

Вказане рішення Маневицької районної ради було направлене на відповідні установи та народним депутатам України від Волинської області.

Читайте ДП “ВОЛИНЬТОРФ” хочуть приватизувати.

Разом з тим, 21 червня 2018 року відбулося засідання спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації, яка  розглянула питання щодо приватизації державних підприємств “Волиньторф” та “Рівнеторф”. Втім, народним депутатам вдалося переконати членів комісії не включати підприємства до переліку таких, що підлягають приватизації.

І буквально на днях, до Прилісненської сільської ради надійшов лист із Фонду державного майна України від 05.07.2018 №10-19-13336 щодо включення ДП “Волиньторф” до переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, затвердженого Законом України від 07.07.1999 року № 847.

Водночас повідомляємо, що ДП «Волиньторф» не включено ні до переліку об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації у 2018 році, затвердженого наказом Фонду від 27 березня 2018 року № 447 (із змінами), ні до переліку об’єктів великої приватизації державної власності, що підлягають приватизації у 2018 році, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 358-р. – це повідомив заступник голови фонду В.Герц.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:
#Маневичі - підписуйтеся на наші соцмережі:
  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: