Протягом 20 днів червня на базі НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ с. Копилля» діяв пришкільний табір з денним перебуванням «Сонечко», де відпочивало 92 дитини. Під час відпочинку дітей велика увага приділялась національно-патріотичному вихованню, формуванню здорового способу життя, бережного ставлення до природи.

Кожен день табірного життя був насиченим цікавими заходами: іграми, змаганнями, конкурсами, проте були дні, які запам’яталися найбільше. Особливою подією було проведення 19 червня еко-фестивалю, пише районна газета.

Копиллівський сільський голова Костянтин Давидюк, очільники районної влади – Андрій Линдюк та Анатолій Мельник разом із начальником відділу освіти РДА Валентиною Книш радо вітали гостей, що завітали до навчально-виховного комплексу, а саме: президента Скандинавської місії, генерального секретаря міжнародного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Бо Валенберга та голову правління фонду Людмилу Лонюк, делегації шкіл із сіл Колодії Маневицького та Лаврів Луцького районів.

Поважних гостей зустріли хлібом-сіллю та щирими вітаннями. Після цього їх запросили на святковий ярмарок та пригощали узваром, фіто-чаями. Зібрані з ярмарку кошти направлені на упорядкування джерела в урочищі Піддубина.

В актовому залі директор НВК с. Копилля Світлана Давидюк вкотре подякувала гостям за співпрацю та висловила надію, що вона й надалі буде плідною. Святковий настрій подарували учасники концерту. Всім запам’ятався виступ агітбригади НВК «Чистий вітер», глядачі тепло вітали юних артистів із сіл Колодії та Лаврів, квартет Маневицького РБК.
Для учасників еко-фестивалю було організовано майстер-класи «Антистрес» та «Аерографія», спортивні ігри, естафети.

Навчальний заклад с. Копилля багато років співпрацює із благодійним фондом ОБФ «Дитяча місія. Україна». Роботи копиллівських дітей: малюнки, вітання, різні вироби неодноразово надсилались дітям за кордон. Традиційною стала участь у благодійних концертах та ярмарках. У свою чергу, фонд надає гуманітарну допомогу багатодітним та малозабезпеченим сім’ям села, інвалідам та пенсіонерам. Тож і цього разу представники місії роздали цим категоріям копиллівців продуктові набори, одяг і взуття.

Міжнародний еко-фестиваль запам’ятається надовго, а ми з нетерпінням чекатимемо нових зустрічей.

Леся ПОТОРАСЬ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: