Відкритий пісенний фестиваль – конкурс «Волинський зорепад»

14 – 15 липня 2018 року у мальовничому містечку Волині Маневичі пройде відкритий пісенний фестиваль – конкурс «Волинський зорепад». На фестиваль запрошуються солісти – вокалісти, ансамблі малих форм (дуети, тріо, квартети) з усіх регіонів України, Білорусь, Польщі та Литви, про це повідомляє Олександр Синютін, на своїй сторінці у Facebook.

Всі учасники отримають дипломи та пам’ятні призи. А лауреати фестивалю – конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками. 

Для конкурсантів програмою фестивалю передбачені святкова дискотека – караоке, екскурсійне ознайомлення з краєвидами та історичними пам’ятками Маневиччини. 

З умовами для участі у фестивалі, номінаціями та віковими категоріями учасників можна ознайомитися в Положенні про фестиваль – конкурс «Волинський зорепад» та за тел. (067) 768-68-80, (099)024-81-40, 096)986-04-04, (03376)2-25-73. Всім, хто зацікавиться взяти участь у Фестивалі-конкурсі будуть надісланні офіційне запрошення, Положення та анкета учасника. 

Виступ конкурсантів оцінюватиме компетентне високопрофесійне журі у складі:
Голова журі – Олеся Білаш – Заслужений журналіст України, автор і ведуча концертних програм Національного радіо.
Члени журі:
– Іванна Комаревич – оперна співачка, доктор філософії, кандидат мистецтвознавства, викладач Львівської музичної академії;
– Андрій Гордійчук – Заслужений діяч мистецтв України, директор інституту культури і мистецтв Волинського Національного Східноєвропейського університету, керівник квартету «Акорд»;

Дата

14 Лип 2018 - 15 Лип 2018

Час

09:00 - 18:00

Місце проведення

Маневичі
Маневичі
Категорія
QR Code

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram