Оскільки фестиваль «Поліська регата» набирає ще більшої популярності (свідченням чого є учасники у змаганнях на байдарках з різних областей України та Республіки Білорусь), в організації дійства є недоліки, над якими потрібно працювати. Як повідомляє сайт райдержадміністрації, учасники засідання обговорили стан підготовки заходу цього року та озвучили ряд питань, які потребують першочергового вирішення для проведення фестивалю у наступні роки. «Оскільки цього року це був ІХ  фестиваль, у нас є ще час зробити все, аби ювілейний Х фестиваль екстремального водного туризму «Поліська регата» пройшов на найвищому рівні» – зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Фесик, повідомляє “Волинь”.

 «Оскільки цього року це був ІХ  фестиваль, у нас є ще час зробити все, аби ювілейний Х фестиваль екстремального водного туризму «Поліська регата» пройшов на найвищому рівні» – зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Фесик.

Темною конячкою цьогорічних змагань стала команда з Дніпра «Злюки-Бобри ІІ» у складі Олександра Дзюби та Андрія Яковлева, яка зуміла обійти багатьох досвідчених спортсменів і вибороти першість.

«Бронзу» здобув спортивний дует «Волинь-Маневичі» у складі Троянівського сільського голови Миколи Ясюка та заступника головного редактора газети «Волинь» Сергія Наумука.

Другою фінішувала команда «Стохід» з Любешова (Костянтин Веремчук та Леонід Фесік). А «бронзу» здобув спортивний дует «Волинь-Маневичі» у складі Троянівського сільського голови Миколи Ясюка та заступника головного редактора газети «Волинь» Сергія Наумука.

Підсумки змагань підбивали із піснею.
Підсумки змагань підбивали із піснею.
Поки триває церемонія нагородження, байдарки «відпочивають» на березі.
Поки триває церемонія нагородження, байдарки «відпочивають» на березі.

Крім учасників змагань, на фестиваль зібралося чимало глядачів.

Крім учасників змагань, на фестиваль зібралося чимало глядачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: