Футбол: результати 8-го туру
Федерація футболу Маневицького району опублікувала турнірні таблиці чемпіонату з футболу Маневицького району. Отож результати 8-го туру:
- «ФК Колос» Ст.Чорторийськ – «ФК Кормін» с.Гораймівка 5:2 (3:2)
Голи: Коваль Володимир – 19,22 хв., Шулипа Владислав – 45 хв., Коваль Олександр – 70,80 хв. – Снітко Богдан – 14 хв., Писачук Дмитро – 45 хв.
Юнаки: 3:3 (3:2)
Голи: Шуліпа Владислав – 12,22 хв., Речун Олександр – 24 хв. – Прокопчук Трохим – 10,20 хв., Мельник Олександр – 41 хв.
Вилучення: Засядько Олександр (Чорторийськ), Пащук Гнат (Гораймівка)
Суддя: Коніщук Тарас (Оконськ) - «ФК Маневичі» смт.Маневичі – «ФК Сойне» с.Прилісне 1:2 (1:1)
Голи: Редько Дмитро – 15 хв. – Слива Юрій – 42 (пен.),88 (пен.) хв.
Юнаки: 0:3 (0:1)
Голи: Приходько Назар – 29,62 хв., Миткалик Микола – 65 хв.
Суддя: Пінчук Петро (Четвертня) - «ФК Городок» с.Городок – «ФК Кукли» с.Кукли 2:0 (0:0)
Голи: Неродик Юрій – 52 хв., Приходько Владислав – 90+2 хв.
Вилучення: Вакуліч Максим (Городок)
Юнаки: 1:1 (1:1)
Голи: Приходько Владислав – 20 хв. – Хомич Роман – 18 хв.
Суддя: Савчук Володимир (Прилісне) - «ФК Цміни» с.Цміни – «ФК Чорниж» с.Чорниж 1:2 (0:2)
Голи: Цівчик Микола – 64 хв.(пен.) – Павлюк Михайло – 21 хв., Кратюк Микола – 40 хв.,
Вилучення: Сокол Станіслав (Чорниж)
Юнаки: 0:3 – технічна поразка ФК Чорниж – неприбуття на матч.
Суддя: Хилюк В’ячеслав (Прилісне) - «ФК Оконськ» с.Оконськ – «ФК Застир’я» с.Боровичі/с.Четвертня 3:0 (3:0)
Голи: Сущ Віктор – 19,23 хв., Петрук Петро – 31 хв.
Юнаки: 1:0 (0:0)
Голи: Гринюк Вадим – 56 хв.
Суддя: Ліщук Михайло (Прилісне)
Турнірна таблиця чемпіонату району 2018 року вищої ліги (серед дорослих) після 8 турів:
- “ФК Оконськ” с.Оконськ – 8 7 1 0 28-9 22.
- “ФК Сойне” с.Прилісне – 8 6 0 1 30-13 21.
- “ФК Маневичі” смт.Маневичі – 8 5 0 3 18-16 15.
- “ФК Колос” с.Чорторийськ – 8 3 2 3 17-15 11.
- “ФК Кормин” с.Гораймівка – 8 3 1 4 15-18 10.
- “ФК Застир’я”с.Четвертня/Боровичі 8 3 0 5 13-12 9.
- “ФК Чорниж” с.Чорниж – 7 3 0 4 11-28 9.
- “ФК Цміни” с.Цміни 8 1 3 4 8-13 6.
- “ФК Городок” с.Городок – 7 2 0 5 10-15 6.
- “ФК Кукли” с.Кукли – 8 1 1 6 13-11 4.
Кращі бомбардири чемпіонату вищої ліги (серед дорослих)
9 м’ячів – Редько Дмитро (Маневичі).
7 м’ячів – Сущ Віктор (Оконськ), Шишко Віталій (Прилісне), Слива Юрій (Прилісне)
6 м’ячів – Савич Ігор (Оконськ).
5 м’ячів – Кучерук Володимир (Кукли) .
4 м’ячі – Чеб Володимир (Чорторийськ), Портянко Іван (Оконськ), Коваль Володимир (Чорторийськ), Писачук Дмитро (Гораймівка), Павлюк Михайло (Чорниж)
3 м’ячі – , Петрик Олександр (Цміни), Дроган Віталій (Гораймівка), Міліщук Владислав (Кукли), Нердик Юрій (Городок), Цівчик Микола (Цміни)
2 м’ячі – Ільчук Олександр (Четветня), Ільчук Сергій (Четвертня), Ляшук Ігор (Чорниж), Гайдучик Юрій (Чорниж), Дубровський Юрій (Прилісне), Заліпа Андрій (Городок), Романець Микола (Кукли), Пащук Гнат (Гораймівка), Климець Олександр (Четвертня), Шулипа Владислав (Чорторийськ), Коваль Олександр (Чорторийськ), Петрук Петро (Оконськ).
Турнірна таблиця чемпіонату району 2018 року вищої ліги (серед юнаків) після 8 турів:
- “ФК Городок” с.Городок- 7 6 1 0 21-6 19.
- “ФК Сойне” с.Прилісне – 8 6 1 1 22-7 19.
- “ФК Кормин” с.Гораймівка – 8 4 2 2 17-4 14
- “ФК Оконськ” с.Оконськ – 8 4 1 3 14-16 13.
- “ФК Маневичі” смт.Маневичі – 8 4 1 3 9-11 13
- “ФК Колос” с.Чорторийськ 7 3 2 2 15-18 11.
- “ФК Кукли” с.Кукли 8 1 4 3 10-12 7.
- “ФК Цміни” с.Цміни – 8 1 1 6 12-18 4.
- “ФК Чорниж” с.Чорниж – 7 1 1 5 6-14 4.
- “ФК Застир’я” с.Четвертня/Боровичі 7 0 2 5 5-17 2.
Кращі бомбардири чемпіонату вища ліга (юнаки):
8 м’ячів – Приходько Владислав (Городок), Миткалик Микола (Прилісне)
7 м’ячів – Приходько Назар (Прилісне)
5 м’ячів – Снітко Богдан (Гораймівка).
4 м’ячі – Мокієць Андрій (Гораймівка), Пащук Назар (Маневичі).
3 м’ячі – Засядько Олександр (Чорторийськ), Воробей Павло (Оконськ), Раковець Юрій (Кукли), Семенюк Богдан (Кукли), Кальков Максим (Чорниж), Биковський Максим (Прилісне), Шуліпа Владислав (Чорторийськ), Прокопчук Трохим (Гораймівка), Мельник Олександр (Гораймівка), Гринюк Вадим (Оконськ).
2 м’ячі – Романюк Валентин (Городок), Ковальчук Павло (Городок), Хапко Владислав (Оконськ), Морозенко Юрій (Чорниж), Богдан Назар (Цміни), Демчук Василь (Гораймівка), Марчук Вадим (Чорторийськ), Гринюк Микола (Четвертня), Туревич Назар (Маневичі), Петряковець Станіслав (Цміни), Красьоха Артем (Цміни), Телебей Роман (Оконськ), Речун Олександр (Чорторийськ).