Федерація футболу Маневицького району опублікувала результати матчів з футболу Маневицького району. Отож результати 8-го туру:

  1. Годомичі – Підцаревичі 3:4 (1:1)
    Голи: Махновець Руслан – 15 хв., Снитюк Павло – 82 хв., Дмитрук Олександр – 85 хв., Гаврилюк Роман – 87 хв.(авт.) – Васильчук Ігор О. – 40,80 хв., Васильчук Володимир В. – 90 хв.(пен.)
    Суддя: Водько Анатолій (Хряськ)
  2. Серхів – Нова Руда 6:2 (2:0)
    Голи: Шкабко Дмитрій – 32 хв., Вавелюк Олег – 37(пен.),47,61,83 хв., Верешко Богдан – 75 хв. – Наумик Дмитро – 49 хв., Луць Владислав – 90+2 хв.
    Суддя: Вавелюк Андрій (Серхів)

     

  3. Колки – Комарово/Будки/Гута Лісівська 2:3 (0:2)
    Голи: Мельник Назар – 64 хв., Нахамець Андрій – 83(пен.)хв.- Білан Ілля – 4,50 хв., Герасимчук Антон – 82 хв.
    Суддя: Андрусик Леонід (Будки)

     

  4. Довжиця – Троянівка 1:2 (1:1)
    Голи: Старко Максим – 39 хв. – Базюк Віталій – 39,80 хв.
    Суддя: Павлік Олександр (Троянівка)

Турнірна таблиця чемпіонату району 2018 року перша ліга після 8 турів:

  1. Троянівка – 8 7 0 1 28-14 21.
  2. Підцаревичі – 8 6 1 1 33-16 19.
  3. Серхів – 8 5 2 1 29-17 17.
  4. Колки – 9 4 1 4 24-21 13.
  5. Комарово/Будки/Гута Лісівська 8 3 0 5 12-18 9.
  6. Довжиця – 8 2 0 6 14-18 6.
  7. Годомичі – 9 2 0 7 18-29 6.
  8. Нова Руда – 8 2 0 6 18-40 6.

 

Кращі бомбардири чемпіонату району перша ліга:

19 м’ячів – Вавелюк Олег (Серхів).
12 м’ячів – Левков Вадим (Підцаревичі).
11 м’ячів – Шкода Сергій (Троянівка).
9 м’ячів – Кацевич Дмитро (Нова Руда).
7 м’ячів – Снитюк Павло (Годомичі), Васильчук Володимир (Підцаревичі)
6 м’ячів – Медведюк Богдан (Троянівка),
5 м’ячів – Бандура Олександр (Довжиця), Оксенюк Владислав (Годомичі), Васильчук Ігор О.(Підцаревичі), Мельник Назар (Колки), Білан Ілля (Комарово), Базюк Віталій (Троянівка).
3 м’ячі – Портянко Олександр (Троянівка), Фурманчук Богдан (Колки), Шкабко Дмитрій (Серхів), Верешко Богдан (Серхів), Старко Максим (Довжиця).
2 м’ячі – Герасимюк Михайло (Комарово), Олеш Сергій Л.(Підцаревичі), Ковбасюк Іван (Довжиця), Сачковський Олександр (Колки), Бондарчук Богдан (Нова Руда), Зінгель Богдан (Колки), Дмитрук Олександр (Годомичі), Луць Владислав (Нова Руда), Нахамець Андрій (Колки).

29 липня – 9 тур

1. Троянівка – Годомичі
2. Комарово/Будки/Гута Лісівська – Довжиця
3. Нова Руда – Колки
4. Підцаревичі – Серхів

Початок матчів о 13 год. 00 хв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: