Федерація футболу Маневицького району опублікувала результати матчів з футболу Маневицького району. Отож результати 10-го туру

  1. «ФК Колос» Ст.Чорторийськ – «ФК Маневичі» смт.Маневичі 4:3 (0:0)
    Голи: Вейна Микола – 58 хв., Козлинець Роман – 71 хв., Коваль Володимир – 83,85 хв. – Редько Дмитро – 70(пен.),72 хв., Тарасюк Олег – 75 хв.
    Юнаки: 2:2 (1:1)
    Голи: Марчук Вадим – 30 хв., Кузьмич Богдан – 50 хв. – Форманчук Андрій – 19 хв., Савич Богдан – 46 хв.
    Суддя: Коніщук Тарас (Оконськ)
  2. «ФК Кормін» с.Гораймівка – «ФК Городок» с.Городок – перенесено на 9 вересня
  3. «ФК Сойне» с.Прилісне – «ФК Оконськ» с.Оконськ 2:0 (1:0)
    Голи: Приходько Назар – 39 хв., Шишко Віталій – 77 хв.
    Юнаки: 4:1 (3:0)
    Голи: Миткалик Микола – 12,28,30 хв., Биковський Максим – 15 хв. – Хапко Владислав – 64 хв.
    Суддя: Мельник Олег (Боровичі)
  4. «ФК Кукли» с.Кукли – «ФК Цміни» с.Цміни 1:1 (0:0)
    Голи: Міліщук Владислав – 51(пен.) хв. – Петриковець Станіслав – 84 хв.
    Юнаки: 3:6 (1:3)
    Голи: Пивовар Андрій – 14 хв., Раковець Юрій – 64 хв., Семенюк Богдан – 66 хв. – Водько Дмитро – 16,18,42,60 хв., Водько Сергій – 30(пен.) хв., Красьоха Артем – 39 хв.
    Суддя: Ліщук Михайло (Прилісне)
  5. «ФК Застир’я» с.Боровичі/с.Четвертня – «ФК Чорниж» с.Чорниж 1:3 (0:2)
    Голи: Возняк Олександр – 4 хв. – Сільмаха Олександр – 44,78 хв., Ляшук Олександр – 89 хв.
    Юнаки: 3:1 (2:1)
    Голи: Шопулко Богдан – 16,57 хв., Шопулко Констянтин – 30 хв. – Сокол Микола – 27 хв.

Турнірна таблиця чемпіонату району 2018 року вища ліга (дорослі) після 10 турів:

  1. “ФК Оконськ” с.Оконськ – 10 8 1 1 33-13 25.
  2. “ФК Сойне” с.Прилісне – 10 8 0 2 33-17 24.
  3. “ФК Маневичі” смт.Маневичі – 10 5 0 5 21-22 15.
  4. “ФК Чорниж” с.Чорниж – 10 5 0 5 21-36 15.
  5. “ФК Колос” Ст.Чорторийськ – 10 4 2 4 24-22 14.
  6. “ФК Кормин” с.Гораймівка – 9 4 1 4 17-18 13.
  7. “ФК Застир’я”с.Четвертня/с.Боровичі 10 4 0 6 18-16 12.
  8. “ФК Городок” с.Городок – 9 4 0 5 18-19 12.
  9. “ФК Цміни” с.Цміни 10 1 4 5 10-18 7.
  10. “ФК Кукли” с.Кукли – 10 1 2 7 16-17 5.

Кращі бомбардири чемпіонату вища ліга (дорослі):

11 м’ячів – Редько Дмитро (Маневичі).
8 м’ячів – Сущ Віктор (Оконськ), Шишко Віталій (Прилісне)
7 м’ячів – Слива Юрій (Прилісне)
6 м’ячів – Савич Ігор (Оконськ), Кучерук Володимир (Кукли), Коваль Володимир (Чорторийськ)
5 м’ячів – Павлюк Михайло (Чорниж), Борисюк Андрій (Городок)
4 м’ячі – Чеб Володимир (Чорторийськ), Портянко Іван (Оконськ), Писачук Дмитро (Гораймівка), Шулипа Владислав (Чорторийськ), Дроган Віталій (Гораймівка), Ляшук Ігор (Чорниж), Міліщук Владислав (Кукли).
3 м’ячі – Петрик Олександр (Цміни), Неродик Юрій (Городок), Цівчик Микола (Цміни), Ільчук Олександр (Четвертня)
2 м’ячі – Ільчук Сергій (Четвертня), Гайдучик Юрій (Чорниж), Дубровський Юрій (Прилісне), Заліпа Андрій (Городок), Романець Микола (Кукли), Пащук Гнат (Гораймівка), Климець Олександр (Четвертня), Коваль Олександр (Чорторийськ), Петрук Петро (Оконськ), Гайдучик Богдан (Чорниж), Шопулко Роман (Четвертня), Семенюк Богдан (Кукли), Лісовецький Микола (Оконськ), Скібіцький Роман (Оконськ), Бурик Михайло (Гораймівка), Ремінський Юрій (Прилісне), Приходько Станіслав (Городок), Вейна Микола (Чорторийськ), Тарасюк Олег (Маневичі), Сільмаха Олександр (Чорниж)

Турнірна таблиця чемпіонату району 2018 року вища ліга (юнаки) після 10 турів:

1. “ФК Сойне” с.Прилісне – 10 8 1 1 30-9 25.
2. “ФК Городок” с.Городок- 9 7 1 1 25-10 22.
3. “ФК Колос” Ст.Чорторийськ 10 5 3 2 24-21 18.
4. “ФК Кормин” с.Гораймівка – 9 5 2 2 21-4 17
5. “ФК Оконськ” с.Оконськ – 10 5 1 4 16-20 16.
6. “ФК Маневичі” смт.Маневичі – 10 4 2 4 11-17 14.
7. “ФК Цміни” с.Цміни – 10 2 2 6 20-23 8.
8. “ФК Кукли” с.Кукли 10 1 4 5 13-19 7.
9. “ФК Застир’я” с.Четвертня/Боровичі 10 1 3 8 10-25 6.
10.”ФК Чорниж” с.Чорниж – 10 1 1 9 8-22 4.

Кращі бомбардири чемпіонату вища ліга (юнаки):

11 м’ячів – Миткалик Микола (Прилісне)
9 м’ячів – Приходько Владислав (Городок)
7 м’ячів – Приходько Назар (Прилісне)
6 м’ячів – Водько Дмитро (Цміни)
5 м’ячів – Снітко Богдан (Гораймівка), Мокієць Андрій (Гораймівка), Шулипа Владислав (Чорторийськ).
4 м’ячі – Пащук Назар (Маневичі), Прокопчук Трохим (Гораймівка), Речун Олександр (Чорторийськ), Засядько Олександр (Чорторийськ), Марчук Вадим (Чорторийськ), Биковський Максим (Прилісне), Раковець Юрій (Кукли), Семенюк Богдан (Кукли).
3 м’ячі – Воробей Павло (Оконськ), Кальков Максим (Чорниж), Мельник Олександр (Гораймівка), Гринюк Вадим (Оконськ), Морозенко Юрій (Чорниж), Мокієць Максим (Гораймівка), Хапко Владислав (Оконськ), Красьоха Артем (Цміни).
2 м’ячі – Романюк Валентин (Городок), Ковальчук Павло (Городок), Богдан Назар (Цміни), Демчук Василь (Гораймівка), Гринюк Микола (Четвертня), Туревич Назар (Маневичі), Петриковець Станіслав (Цміни), Телебей Роман (Оконськ), Михайльчук Станіслав (Четвертня), Приходько Владислав (Прилісне), Коваль Володимир (Прилісне), Кузьмич Богдан (Чорторийськ), Форманчук Андрій (Маневичі), Шопулко Богдан (Четвертня)

29 липня – 11 тур

1. «ФК Застир’я» с.Боровичі/с.Четвертня – «ФК Колос» Ст.Чорторийськ
2. «ФК Чорниж» с.Чорниж – «ФК Кукли» с.Кукли
3. «ФК Цміни» с.Цміни – «ФК Сойне» с.Прилісне
4. «ФК Оконськ» с.Оконськ – «ФК Кормін» с.Гораймівка
5. «ФК Городок» с.Городок – «ФК Маневичі» смт.Маневичі

Початок матчів: юнаки – 13 год. 00 хв., дорослі – 14 год. 30 хв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: