Нагадуємо, що було прийняте першочергове розпорядження голови ради А.М. Мельника  від 19.07.2018 № 31-р “Про проведення конкурсу та оголошення початку формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального підприємства “Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги”. Протягом 20 днів до районної ради надходили пропозиції щодо включення кандидатур до складу вищезазначеної комісії.

Сьогодні, 06.08.2018 прийнято нове розпорядження голова ради за № 35-р “Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального підприємства “Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги”. До складу конкурсної комісії увійшли 3 представники від трудового колективу комунального підприємства “Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги” та 3 представники від органу управління, тобто районної ради. Від громадських організацій з питань захисту інтересів у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності  клопотань не надійшло. Загальний склад комісії становить 6 чоловік, що робить комісію правомочною відповідно по Порядку затвердженого Кабінетом Міністрів України від 27.12.2017 № 1094.

Із розпорядженням та складом конкурсної комісії можна ознайомитися за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: