Маневицькі новини

Маневичанин представлятиме Волинську область на конкурсі “Кращий державний службовець” у Києві

14 червня 2018 року у приміщенні обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся конкурс «Кращий державний службовець», на якому всі учасники мали чудову можливість презентувати себе, як кваліфікованих, ерудованих і перспективних держслужбовців Волинської області.

21 червня 2018 року стали відомі результати ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, за результатами якого у номінації “Кращий спеціаліст ” став Міщук Сергій Олександрович (на фото), який зайняв 1 місце.

В переддень визначної дати – 100-річчя державної служби в Україні, це стало приємною новиною для нашого району, кращий державний службовець області у номінації “Кращий спеціаліст” ‒ адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг Маневицької районної державної адміністрації Міщук Сергій Олександрович.

Всі переможці цього року з усіх регіонів України восени візмуть участь у ІІІ турі конкурсу “Кращий державний службовець”, що відбудеться у Києві. Якщо їм пощастить виграти, то винагородою за І місце стане диплом переможця та грошовий приз у сумі 20 тисяч гривень, за ІІ місце – диплом лауреата та 10 тисяч гривень, а за ІІІ і IV місця – диплом лауреата та 5 тисяч гривень.

Бажаємо успіхів Міщуку Сергію Олександровичу і на Всеукраїнському рівні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:
#Маневичі - підписуйтеся на наші соцмережі:
  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: