У День святих апостолів Петра та Павла ветеран Другої світової війни маневичанин Юхим Титович Сищик (на фото в центрі) відзначив славний сотий день народження, пише “Нова Доба”.

Уродженець села Карасин Юхим Сищик у 1941 році проходив строкову службу на Карельському перешийку в м. Виборг, де і застала його тривожна звістка про початок війни. А вже невдовзі Юхима Титовича перевели в дорожній батальйон в м. Ленінград, де розпочалися жахливі дні блокади. Боєць Юхим Сищик був серед військових, які щодня ставали мішенню для ворога, регулюючи рух транспорту на льоду Ладозького озера – саме цим шляхом з Великої землі в блокадний Ленінград доставлялось продовольство. Голод, холод, бомбардування та артобстріли щодня забирали сотні життів мешканців і оборонців міста аж до дня зняття блокади – 27 січня 1944 року. А вже наступного дня Юхим Титович отримав тяжке поранення в грудну клітку. Після повернення зі шпиталю – знову поранення і переведення у внутрішні війська, де він служив до останнього дня війни. Ветеран нагороджений орденом Вітчизняної війни, численними медалями, серед яких – «За відвагу», «За оборону Ленінграда», «За бойові заслуги».

Нині Юхим Сищик, який вже понад 10 років тому втратив зір, оточений турботою люблячих доньки Оксани та внука Богдана.

У день свого століття ветеран приймав численні привітання від рідних, друзів, колишніх колег. Вітання і найкращі побажання адресували ювіляру голова Маневицької районної ради Анатолій Мельник, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Бурак, секретар Маневицької селищної ради Володимир Черчик, начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Маневицького РВК Сергій Федотов, голова районної ветеранської організації Дмитро Фальковський та ветеран Другої світової війни Микола Масюк. Звеселяли довгожителя музичними композиціями працівники районного Будинку культури на чолі з директором Василем Дарчуком.

Юлія Музика

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: