В районі проводиться моніторинг за станом безпечності води поверхневих водойм, зокрема річки Стир, озер «Тросне» та «Глибоке». Враховуючи результати лабораторних досліджень, вода поверхневих водойм  за бактеріологічними  та санітарно-хімічним показниками відповідає вимогам  гігієнічних нормативів. Взірці  грунту (піску),  відібраних у прибережній смузі  озер та  річки відповідають гігієнічним вимогам.  Проведені заміри фону радіоактивного забруднення в місцях   масового відпочинку на даний час становлять 13- 14 мк.Р./год,  що не перевищує природні фонові рівні.

Повідомляють на офіційному сайті РДА.

З метою запобігання інфекційним захворюванням, пов’язаних з водним фактором передачі  здійснюються періодичні  лабораторні дослідження  на наявність збудника холери та природно-вогнищевих інфекцій (туляремія, лептоспіроз, бруцельоз), позитивних результатів  не виявлено. І надалі буде здійснюватись моніторинг безпечності  об’єктів довкілля  під час літнього відпочинку з метою  збереження здоров’я громадян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: