1 серпня 2018 року керуючий Волинською єпархією Української Православної Церкви єпископ Нафанаїл відвідав громаду села  Галузія Прилісненської ОТГ, пишуть на сайті громади.

В селі Галузія у храмі Преподобного Серафима Саровського відбулася святкова божественна літургія присвячена знайденню мощей Чудотворця Серафима Саровського. Службу відвідав керуючий Волинською єпархією УПЦ  епископ Волинський і Луцький Нафанаїл. Владиці співслужили настоятель храму протоієрей Василь Попович та священики Маневицького благочиння.

Гостей вітальними словами зустріли діти і прихожани місцевого храму. На літургії співав хор священиків Колківського благочиння. Духовенство і віряни здійснили хресний хід навколо храму. Отець Василь повідомив про спільне рішення з прихожанами – будувати новий храм. Владика благословив добрі наміри громади села на чолі з отцем Василем і побажав усім міцного здоров’я, миру та божої благодаті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: