19 липня працівники Маневицького райвідділу Управління ДСНС України у Волинській області провели навчання населення правил пожежної безпеки у побуті та в екосистемах. Відпрацювання відбулося у селі Старий Чорторийськ Маневицького району, повідомляє Управління ДСНС.

У приміщенні сільської ради співробітники ДСНС оновили куточок безпеки життєдіяльності, а також провели робочу нараду щодо узгодження спільних дій у проведенні спільних профілактичних заходів та надали друковані матеріали з роз’ясненням вимог безпеки для розповсюдження та навчання населення.

Рятувальники разом з представникам соціального захисту відвідали помешкання громадян, які опинилися у складних життєвих, одиноких та престарілих людей. Під час візиту рятівники спілкувались з жителями села, оглядали протипожежний стан помешкань та надавали поради щодо безпечної експлуатації електромережі та електроприладів.

Крім того, під час інструктажів йшлося про заходи безпеки під час господарювання на присадибних ділянках та відкритих територіях для запобігання пожежам в екосистемах.

002011.jpg 002012.jpg

002013.jpg 002014.jpg

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: