Молоді люди більш схильні до самотності, аніж старші вікові групи, – йдеться в дослідженні, яке провело британське управління статистики, пише Волинь24

Дослідження показало, що майже 10% людей у віці від 16 до 24 років “завжди або часто” почуваються самотніми. Цей показник є найвищим серед усіх вікових груп, – пише ВВС. Україна.

Цей показник утричі вищий у порівнянні з людьми, яким 65 років, і старшими.

Дослідники вважають, що люди похилого віку можуть менше перейматися самотністю.

Самотність вважають значною соціальною проблемою, до якої зростає політична зацікавленість.

Дослідження Офісу Національної статистики Британії, задля якого опитали понад 10 тисяч людей, показало, що кожна 20-а людина часто або постійно почувається самотньою.

Старші – стійкіші

Попри те, що дослідження більше фокусувалося на самотності старших людей, результати показали, що молодь до цього більш схильна. Почуття самотності з віком притуплюється.

“Можливо, люди стають стійкішими до самотності, коли дорослішають, можливо, через досвід, який вони отримали під час значних життєвих подій”, – йдеться у дослідженні.

Кал Строде – фахівець Фонду психічного здоров’я, сказав, що самотність серед молоді може залежати від соціальних медіа та “цифрового світу”.

“Підлітки можуть мати тисячі друзів в інтернеті, проте вони почуваються ізольованими та не відчувають підтримки в реальномі житті. Технології, у тому числі соціальні мережі, можуть загострити соціальну ізоляцію”, – сказав він.

Хто більш самотній – жінки чи чоловіки?

Жінки частіше почуваються самотніми, аніж чоловіки.

Особливо це стосується старших жінок, які овдовіли чи живуть самі, і на додачу мають якісь хвороби.

Також серед груп ризику – люди середнього віку, які живуть самі та у яких є проблеми зі здоров’ям.

А от найменш самотніми почуваються старші люди, частіше чоловіки, у яких є партнери, робота, житло, вони прив’язані до домівки та мають гарне здоров’я.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: