top-photoКандидат в народні депутати України Людмила Кирда проспонсорувала закупівлю книг для Маневицької центральної районної бібліотеки.
Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксував, коли Людмила Кирда вручала конверт з грошима директору Маневицької центральної районної бібліотеки Галині Халик. Це відбулося 29 вересня в приміщенні Маневицького районного будинку культури під час урочистостей з нагоди всеукраїнського Дня бібліотек та ювілею Маневицької центральної районної бібліотеки.
Екс-голова Маневицької районної державної адміністрації, депутат Волинської обласної ради Людмила Кирда є кандидатом в народні депутати по одномандатному виборчому округу №23 (смт Маневичі) від політичної партії ВО «Батьківщина».
В районному будинку культури вона займалась агітацією та критикувала нардепа з Волині Ігоря Єремеєва. При врученні конверту з грошима зазначила, що це невелика сума.
«Хочу внести свій невеличкий внесок, щоб діючий директор Галина Павлівна на свій розсуд докупила ту книжкову добірку, яка необхідна бібліотеці», – сказала Людмила Кирда на сцені.
«Я прийняла рішення, це не особисто моє рішення йти в народні депутати України… Для мене непринципово здобути мандат народного депутата. Для мене принципово, щоб не пройшли ті народні депутати, які працювали в тій Верховній раді до цього, які спровокували Майдан», – заявила Людмила Кирда.
Я розраховую і прошу вашої підтримки в цій нелегкій боротьбі. Тому, що я добре розумію, що діючий народний депутат Ігор Миронович Єремеєв маючи такий грошовий запас, сьогодні буде cкрізь роздавати, скрізь купляти… Я просто до вас звертаюся, не продавайте свій голос, не продавайте Україну», – додала вона.
нагадуємо, що згідно частини 14 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України», проведення агітації у поєднанні з наданням виборцям чи установам певних матеріальних цінностей, незалежно від їх вартості, вважається непрямим підкупом та забороняється.

Матеріали взяті з сайту ВолиньPost http://www.volynpost.com/news/40189-na-volyni-kandydat-v-deputaty-pidkuplyuie-vyborciv-knygamy-opora-video

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: