Маневицькі новини

Табір «Надія» Євангельських християн-баптистів розпочав свою роботу

2 липня 2018 року поблизу села Семки розпочав свою роботу табір «Надія» Євангельських християн баптистів. Цей рік став ювілейним для його засновників – 20-річчя з дня відкриття, пишуть на сайті громади.

Традиційно відпочинок поділився на два заїзди : з 2 по 7 липня  молодша група, а це 148 діток, та з 9 по 14 – старша вікова категорія. У таборі мають змогу відпочити діти з Маневицького, Любешівського, Ківерцівського, Рожищенського районів та міста Луцьк. Заради підростаючого покоління у таборі працюють 22 вихователі з якими діти грають у рухливі  спортивні ігри та ігри  для розвитку логічного мислення, вивчають християнські вірші та пісні,   роблять поробки з солоного тіста та підручних матеріалів, займаються орігамі та бодіартом.  Десять кухарів забезпечують збалансоване п’ятиразове харчування усім відпочиваючим.

Духовний табір – це не лише гарний відпочинок, веселе та цікаве проведення часу у колі своїх нових та старих друзів, це можливість дізнатись багато нового та цікавого, а найголовніше – подружитися із Богом!

Спільна молитва, що лунає  до небес кожного ранку, дитячий сміх та море позитиву … це все духовний табір, який проходить на території Колківської селищної ради.

Все в таборі по душі – приємні вихователі-вожаті, і смачна кухня, і забавні ігри та конкурси, і веселі пісні та розмови до півночі, певно, крім хвилини прощання. Бо віднайти хороших друзів  не так вже й легко, а попрощатися з ними набагато важче! Лише такий відпочинок буде чекати своїх поціновувачів, бо прийде час і багато з них обов’язково приїде сюди, щоб знову зустрітися і гарно відпочити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:
#Маневичі - підписуйтеся на наші соцмережі:
  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: