На 33-їй чергова сесія районної ради сьомого скликання, під головуванням очільника представницької влади району Анатолія Мельника, депутати розглянули понад 20 питань. Також депутати затзатвердили Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що є спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району, пише районна газета “Нова доба”.

Як було повідомлено, керівник закладу загальної середньої освіти призначатиметься не більше як на 2 терміни, кожен по 6 років. Перший термін складатиметься із двох випробувальних років, після яких укладатиметься контракт ще на 4 роки, та згодом на другий термін – 6 років. Але не більше 12 років в одній школі. Це стосується лише новопризначених директорів шкіл, тих керівників, хто вже працює, ці зміни не торкаються.

Депутати наголошували на необхідності прозорого проведення конкурсного відбору, детально обговорювали склад комісії, до якої, згідно із Положенням, можуть входити представники засновника, трудового колективу закладу, громадських об’єднань учнів цього закладу та керівників закладів загальної середньої освіти. Щодо прозорості конкурсного відбору, то, як зазначила Валентина Книш, в Положенні прописано, що уповноважений орган зобов’язаний забезпечити відеофіксацію та за можливості відеотрансляцію конкурсного відбору з подальшим оприлюдненням на своєму веб-сайті відеозапису.

Детальніше із Положенням про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що є спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району, можна ознайомитись на офіційних сайтах відділу освіти та районної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: