Маневицькі новини

Оголошено громадські обговорення проекту рішення щодо створення Маневицької ОТГ

3 липня 2018 року о 19 годині в клубі села Череваха відбулася позачергова 23-я сесія Черевахівської сільської ради. У порядку денному сесії було лише одне питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад селища міського типу Маневичі Маневицької селищної ради та сіл Череваха, Софіянівка Черевахівської сільської ради в Маневицьку об’єднану територіальну громаду Маневицького району Волинської області з адміністративним центром в селищі Маневичі та делегування представників до спільної робочої групи.

Із загального депутатського складу Черевахівської сільської ради, який складає 12 чоловік на сесії були присутні 11 депутатів. Із запрошених на сесії були присутні радник з питань децентралізації Волинського відокремленого підрозділу “Центр розвитку місцевого самоврядування” Оксана Урбан та Катерина Степчук, секретар Маневицької селищної ради В.В.Черчик, депутати Маневицької селищної ради, голова Прилісненської ОТГ І.І.Терещенко та його заступник О.І.Гнатюк.

Результати голосування: за – 11, проти – 0, утримались – 0. Отже депутатський склад Черевахівської сільської ради одноголосно надав згоду на добровільне об’єднання територіальних громад смт Маневичі Маневицької селищної ради та сіл Череваха, Софіянівка Черевахівської сільської ради в Маневицьку об’єднану територіальну громаду.

4 липня, згідно розпорядження Маневицької селищної ради створено робочу групу у складі 6 чоловік, яка повинна підготувати проекти рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад селища Маневичі, сіл Череваха, Софіянівка Черевахівської сільської ради в Маневицьку об’єднану територіальну громаду.

Про створення робочої групи, згідно чинного законодавства, проінформовано голову Волинської обласної державної адміністрації. Громадське обговорення проекту рішення Маневицької селищної ради проводиться до 13 липня включно, громадські слухання відбудуться 13 липня о 17 годині в приміщенні Маневицького районного ЦТДЮ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:
#Маневичі - підписуйтеся на наші соцмережі:
  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: