Інтерв'ю Маневицькі новини

Олександр ГАВРИЛЮК: «Хочу зробити наше містечко красивим, комфортним для проживання»

Напередодні святкування 125-ліття селища працівники районної газети “Нова Доба” зустрілися з очільником Маневицької громади Олександром Гаврилюком, аби поговорити про проблеми, здобутки і плани на майбутнє.

– Олександре Оксентійовичу, напередодні визначних дат, ювілеїв кожна людина, громада аналізує  зроблене, прожите, ставить завдання на майбутнє. З якими думками Ви зустрічаєте 125-річчя селища?

– З думками про його жителів,  бо усвідомлюю, що  найбільше багатство нашої громади – це люди. Саме для них та гостей нашого містечка спрямована вся робота селищної ради та її депутатського корпусу.

Дякую  виборцям, що обрали достойних представників своїх округів. Кожен із депутатів переймається проблемами мешканців своїх вулиць та селища в цілому.

Робота депутатського корпусу не закінчується проведенням постійних комісій та сесій. Обранці щоденно цікавляться життям громади, підказують не лише проблемні питання, а й шляхи їх вирішення.

Вміло ведуть засідання комісій їх голови  Ірина Балаєва,  Руслан Клімчук, Ігор Бідун,  на яких приймаються  виважені проекти рішень.

Як селищний голова пості­йно слідкую за наповненням бюджету, аналізую його, адже від цього залежить  подальший  розвиток  населеного  пункту.

Хочу зазначити, що Маневичі  за чисельністю населення є найбільшим районним центром серед селищ міського типу Волинської області та перевищують за кількістю населення такі міста як Горохів та Любомль. Станом на 1 квітня 2017 року чисельність жителів Маневич складає 10769 осіб.

Читайте також: Вітання селищної влади з Днем Маневич.

– Ви на посаді мера уже півтора року. Про зроблене за перший рік праці звітували в листопаді 2016 року.

– З того часу депутатським корпусом окреслені нові завдання по вирішенню наболілих питань.

Тривалий час забудовників хвилювало питання електрифікації житлових масивів. Вдалося знайти спільну мову з керівництвом  обленерго про роботи по проведенню електроліній в південно-західній частині селища та на вулиці Івана Богуна, на що виділено 371 716 грн.  та 221 431 грн. відповідно (з них 100 тис. грн. та 90 тис. грн. з районного бюджету). Забудовники створили обслуговуючі кооперативи   “Західний – 30”    та    “Схі­дний – 12 “, які і будуть завершувати підключення електроенергії до будинків за власний кошт. Починаємо виготовляти проект по забезпеченню електроенергією південно- східний масив.

Селищна рада продовжує роботи по вуличному освітленню. Повністю освітлені вулиці 1-го Травня, Івана Сірка (Чапаєва), Ватутіна, Санаторна, Спор­тивна; знайшли можливість встановити ліхтарі по вулиці Ставковій. Виготовлена документація та виділені кошти на вулицю Богдана Хмельницького. На завершальному етапі проект по вулиці Луцькій (від лісництва до Маневицького профліцею), на що вже виділені кошти в сумі 683 964 грн.

Життєво важливим є забезпечення населення водою. Уже введено в дію водопровід у районі “тридцятки”, відновлена артсвердловина на території колишньої меблевої фабрики.  Аналізи води засвідчили, що нарешті люди будуть забезпечені якісною водою, адже у північній частині маневичани користуються водою з високим вмістом заліза. Розпочинаємо роботу по відновленню водопроводів по вулицях 8-го Березня, Зелена, Гагаріна (вже виділено  200 тис. грн.). На стадії завершення проект по забезпеченню водою вулиць Галана, Ягідна, Партизанська.

Відновлена артсвердловина по вулиці 1-го Травня, готуємо її до введення в дію. На черзі виготовлення проекту в південно-східній частині. Починаємо будівництво каналізаційної мережі по вулиці Зільберта (90 тис. грн.). Є задуми почати підготовку до каналізування всього селища.

– З усіх поставлених завдань, яке є першочерговим?

– Пріорітетним завданням є утримання асфальтованих доріг. Уже проведено їх ремонт на суму 500 тис. грн. Розпочали будівництво білощебеневих доріг на вулицях Ватутіна, 17- го Вересня, Лесі Українки, Сагайдачного (Бу­дьон­­ного), княгині Ольги (Пархоменка), провулок Залізничників (470 тис. грн.). Почали ремонтувати під’їзди до багатоквартирних будинків (90 тис. грн.).

– Приїжджі відмічають наше селище як одне із найкращих в області в плані благоустрою…

– Депутати дбають  про благоустрій селища. Продовжуємо впорядковувати тротуари (вулиця Незалежності – 242 271 грн). Проведено під­готовку до реконструкції площі перед торговим центром “Україна” (виділено 200 тис. грн.) Створюємо куточки відпочинку та дитячі майданчики по вулицях 1-го Травня, Ринкова (80 тис. грн.), вирішено питання із землею для дитячого спортивного майданчика по вулиці Шевченка. На черзі облаштування спор­тивного майданчика у пів­денно-східній частині селища. На завершенні очистка водойми “Заходи”. Залиша­ється провести благоустрій прибережної зони і це стане не лише місцем відпочинку, а й окрасою селища.

– На концерті-звіті  Маневицької дитячої музичної школи Ви пообіцяли виділити кошти для придбання музичних інструментів.

– За підтримки депутатського корпусу виділені для цього кошти  у сумі 24 050 грн. Крім того, Маневицькій центральній районній бібліотеці для придбання меблів – 5 тис. грн., маневицьким школам для придбання художньої літератури по 10 тис. грн., районному Будинку культури для купівлі акустичної апаратури в сумі 20 тис. грн., Маневицькому район­ному центру первинної медико-санітарної допомоги в сумі 202 250 грн.

Забезпечуємо життє­діяль­ність наших трьох дитячих садочків, до речі, роботу яких не припиняємо і в літній період. Отож батьки мають можливість спокійно працювати, адже їхні діти будуть доглянуті, нагодовані.

– Чи є нагальні питання, де селищна влада розраховує на безпосередню участь мешканців?

– Так, є  проблеми, які хочу вирішити при підтримці  жителів багатоквартирних будинків: це і ремонт дахів, і забезпечення теплом осель по вулиці Незалежності, і благоустрій прибудинкових територій. Це можливо, якщо власники квартир дійсно захочуть бути господарями своїх осель.

Вважаю, що при спільному бажанні селищної ради, депутатського корпусу, всіх жителів Маневич можна вирішити абсолютно всі проблеми, зробити наше містечко красивим, комфортним для проживання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:
#Маневичі - підписуйтеся на наші соцмережі:
  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: