Ролик підготовлено в рамках правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” створили інформаційно-навчальний ролик “Знай своє право на землю”. Мета ініціативи – розширити коло громадян нашої країни, які зможуть отримати інформацію про свої права та порядок дій для свого захисту.

Цей ролик знятий для того, щоб надати роз’яснення отримання земельних ділянок учасниками АТО.

Стосується кожного: стаття 14 Конституції України гарантує громадянам “право власності на землю”, а Земельний кодекс України у свою чергу передбачає порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами із земель державної або комунальної власності. Стаття 121 Земельного кодексу України визначає, що кожен громадянин може отримати 2 гектари землі для ведення особистого селянського господарства, 10 соток землі у місті під житловий будинок та господарські будівлі (у селах ця норма трохи більша – 25 соток, у селищах – 15 соток), для садівництва – 12 соток, для дачного будівництва – 10 соток і ще 1 сотку під індивідуальний гараж.

Джерело відеоматеріалу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: