11Встановити замовників убивств героїв Небесної Сотні важливіше, ніж з’ясувати імена тих, хто стріляв. Про це під час прес-конференції, що відбулася 13 квітня у Луцьку, повідомив кандидат на пост Президента України Петро Порошенко.

Відповідаючи на запитання про те, чи за часів майбутнього президентства Петра Порошенка волиняни побачать процеси над убивцями загиблих героїв Небесної Сотні, він зазначив, що це буде одним із перших завдань нової влади.

«Слідство та прокуратура сьогодні повинні займатися і пошуком корупціонерів, які вкрали гроші в держави, і механізмом фінансування сепаратистських угруповань. Зараз екстремістів та терористів на Сході досить потужно фінансують», – повідомив Петро Порошенко.

З його слів, немає нічого важливішого, ніж притягнення до відповідальності тих, хто винен в загибелі героїв Небесної Сотні. Він зазначив, що немає жодного сумніву щодо того, що вже відомі імена тих, хто стріляв. Однак значно важливішим, на його думку, є викриття замовників, а не лише виконавців.

«Ім’я головного замовника сьогодні відоме всім – за твердженням прокуратури та слідчих, є докази, які однозначно підтверджують, що накази віддавалися з найвищого кабінету», – зазначив Петро Порошенко.

Водночас, він наголосив, що не хоче, аби в Україні відбувався суд Лінча, а прагне, щоб усі докази були такими, що навіть під прискіпливою увагою всього світу, довели б, що ці люди – злочинці. Таким чином, з його слів, міжнародний тиск зобов’яже видати злочинців Україні, де вони повинні сісти на лаву підсудних та понести повну відповідальність за злочини.

Інформація взята з Волинських новин.

http://www.volynnews.com/news/policy/petro-poroshenko-poobitsiav-luchanam-povidomyty-imena-ubyvts-nebesnoyi-sotni/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: