Правила

Мета та завдання правил – визначити та позначити межі, дотримання яких необхідне для використання блогів, коментарів та інших інтерактивних ресурсів сайту #Маневичі – новини селища та району.

 Загальні положення: 1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів на manevychi.com.
 2. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання та дотримання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами.
 3. Використання будь-яких власних матеріалів редакції, розміщених на сайті, дозволяється при посиланні (гіперпосиланні) для інтернет-видань на manevychi.com. Посилання (гіперпосилання) повинно бути розміщено в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу та є обов’язковим в незалежності від повного або часткового використання матеріалів сайту.
 4. Вбудовування та перегляд відеоконтенту дозволяється лише за допомогою медіа-плеєра YouTube з використанням Embed-коду за умови прямого посилання (гіперпосилання) на manevychi.com.
 5. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідності з українським та міжнародним законодавством про авторське право та суміжні права.
 6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів та інформаційних статей (реклам), коментарів та блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції.

Користування та коментування публікацій (новин):

 1. Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою manevychi.com.
 2. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
 3. Редакція сайту залишає за собою право редагувати надані матеріали.
 4. Коментатором може стати кожен, хто виконує ці Правила і зареєстрований у соціальній мережі (facebook).
 5. Користувачам забороняється видавати себе за інших осіб.
 6. У публікаціях і коментарях забороняється уникати образ за ознаками раси, статі, віку, національності, географічного походження, фізичних вад, зовнішності, соціального статусу, релігії, конфесії, а також наклепів та ненормативну лексику щодо користувачів сайту і третіх осіб.
 7. За невиконання правил коментування публікацій (новин, статей) редакція сайту має право видаляти коментарі без попередження та згоди.

Підсумкові положення:

 1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на сайті manevychi.com.
 2. Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.
 3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.
 4.  Адміністрація сайту готова взяти до уваги пропозиції і побажання будь-якого учасника (читача) щодо роботи сайту manevychi.com.
 5.  Відповідальність за повідомлення на сайті несе учасник, який їх розмістив.
 6. За невиконання правил редакція веб-сайту має право без попередження відмовляти у публікації новини або змінювати її.

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

 • facebook
 • google-plus
 • instagram
 • telegram