Сайт manevychi.com існує на громадських засадах і його робота та наповнення напряму залежать від наявності вільного часу у тих, хто його створив та планує розвивати. Але підтримка та розвиток сайту справа не з легких і крім часу потребує ще й певних зусиль, інколи певних можливостей. Кожна окрема людина, що наразі причетна до даного ресурсу має свій ліміт часу та зусиль, які вона може йому присвятити. Але, як кажуть, «гуртом і батька легше бити», тому чим більше людей мали би можливість долучитися до цієї корисної та цікавої справи, тим кращого результату ми всі змогли би досягти.

Доступ до Інтернету у Маневичах наразі доволі поширений і його користувачів у містечку є чимало. Крім того, сайт створений таким чином, що він дозволяє залучати добровольців для наповнення корисним змістом. Особливих знань це не потребує — якщо людина вміє друкувати у Ворді, то з легкістю справиться. Головне — це виявити бажання, та звернутися до: Андрія (s544836@yandex.ua), або Максима (maxym@paschenko.org.ua) або Романа (Roma.71@mail.ru) Через нас ви зможете отримати аккаунт на сайті, що дозволяє публікувати власні дописи та робити інші речі пов’язані з розвитком ресурсу. Обмежень по-суті ніяких не існує — кожен бажаючий може долучитися.

Звісно, майже кожен з нас (а може я й не правий?) не має ані освіти журналіста, ані досвіду в подібній справі. Проте сайт містечка це не лише збірка новин про події, що в ньому відбуваються. Дуже корисним і зручним для всіх є розміщення важливої довідкової інформації. Наприклад телефонного довідника в електронному вигляді, або створення списку важливих мобільних номерів Маневич тощо. В цілому розміщення будь-якої інформації, яка була би корисна для відвідувачів — в першу чергу самих Маневичан, але й не тільки. Вітаються також власні ідеї і фантазія чи творчість. Саме для цього і був задуманий та створений даний сайт.

Отже, надіємось та чекаємо на добровольців. Пишіть!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: