У Маневицькому районі рятувальники навчали персонал будинку престарілих, як діяти у випадку пожежі.

Повідомляє Район.Маневичі

У середу, 4 квітня, у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання у селі Старий Чорторийськ Маневицького району відбувся інструктаж-тренінг з пожежної безпеки.

До занять долучилися працівники Маневицького районного відділу Управління ДСНС України у Волинській області.

Співробітники ДСНС нагадали працівникам та відповідальним особам відділення стаціонарного догляду вимоги пожежної безпеки, яких необхідно суворо дотримуватися.

Особлива увага була приділена питанням вивчення правил пожежної безпеки під час користування електроприладами та поводження з відкритим вогнем. Крім того, нагадали про порядок дій у випадку пожежі та порядок проведення евакуації мешканців будинку престарілих.

Після теоретичного навчання відбулося практичне заняття із застосування порошкових вогнегасників. Саме такими первинними засобами пожежогасіння забезпечені приміщення стаціонарного догляду. Тож рятувальники не тільки пояснили та продемонстрували порядок застосування, а й усі охочі мали можливість власноруч загасити імітовану пожежу.

 

 

 

Джерело: manevychi.rayon.in.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: