Величезними квітами радує трав’янистий садовий гібіскус не лише господиню обійстя маневичанку Людмилу Котлицьку (на знімку), а й усіх перехожих. А от справжньою окрасою городу є триметрові соняшники-велетні. На одному з них нарахували 66 квіток, пише районна газета.

– Насіння гібіскуса мені привезли із Запоріжжя, – розповідає Людмила Котлицька. – І ось вже три роки ця рослина росте в квітнику. Насіння висадила відразу ж в грунт у трьох місцях, та сходи з’явились лише в одному.

Нині трирічний кущ виріс до 1,5 м (хоч вважається трав’янистою рослиною) та радує величезними, до 20 см в діаметрі, рожевими квітами ціле літо.

– На зиму я його повністю обрізаю і вкриваю, аби не змерз, – ділиться секретами догляду Людмила. – Підживлюю два рази на літо, полив звичайний. На жаль, минулоріч не вдалось зібрати насіння – була мокра осінь, то сподіваюсь зробити це цього року, адже є багато охочих виростити і у себе цю неповторну тропічну рослину.

А от окрасою городу цієї садиби по праву можуть вважатися соняшники-велетні. Нині вони насіваються самі по собі і радують багаточисленними квітами-кошиками. На одному із триметрових красенів нарахували 66 жовтогарячих голівок.

– Деякі з них я вже використала для букетів. Квіткові композиції із соняшників дуже гарні, – говорить Людмила. А от на ще одному гігантові висотою вже більше 3-х метрів розцвіла лише одна квітка, отож ще він росте.

Рідні, друзі та знайомі влаштовують численні фотосесії біля дивовижних квітучих рослин. В захваті від можливості сфотографуватись був і син племінниці господині Артемко Кушко (на знімку). Для нього цей соняшник як справжнє дерево.

Олена БИЧКОВА

Фото Оксани Кушко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: