Городоцькі лісівники встановили дві автозупинки. Одну – у с. Городок Маневицького р-ну, другу – у с. Градиськ. 

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Потреба у цих автозупинках давно постала гостро. Адже з Городка місцеві мешканці їдуть у районний центр. Крім того, учні та вчителі щодня їдуть на навчання до школи, що в с. Прилісне. Така ж ситуація і в с. Градиськ. Школярі їдуть у школу с. Троянівка. А зупинки, які раніше там були і де діти та дорослі очікували громадський транспорт, вже давно своє відслужили.

Тож таку потребу висловили самі місцеві жителі. А лісівники відповідно – реалізували задумане.

Варто зазначити, що в зоні діяльності ДП «Городоцьке лісове господарство» тісна співпраця сільських голів Прилісненської ОТГ Ігоря Терещенка, Новорудської – Миколи Дарчука та Троянівської – Миколи Ясюка з керівником лісгоспу Віктором Данилюком вже давно стала результативною.

Питання, які вирішуються спільно – місцевої владою та лісівниками – часто стосуються забезпечення населення якісними дорогами, де  необхідно проводити поточний ямковий ремонт.

Так, спільними зусиллями вдалося відремонтувати дорогу на вулиці Піщана у с. Городок Прилісненської ОТГ та провести ремонт дороги у селі Градиськ Новорудської сільської ради. Нещодавно реконструйовано також міст через річку Черевашку, ремонт дороги у селі майдан Троянівської сільської ради.

Це лише частина з того, що зроблено і що вже служить громаді.

У найближчих планах – допомога у ремонті сільського клубу у селі Городок Прилісненської ОТГ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: