23 травня співробітники Маневицького районного відділу Управління ДСНС України у Волинській області провели інструктаж для учасників туристського зльоту. 54-й туристсько-спортивний районний зліт-змагання серед учнівської молоді Маневицького району триває в урочищі Лужа поблизу селища Маневичі. До участі у заході долучилися понад 350 школярів.

Подомляє У ДСНС України у Волинській області.

Рятувальники разом з працівниками місцевого лісового господарства оглянули місця для розведення багаття та надали поради й продемонстрували на практиці, як правильно розкладати багаття й гасити його, а також переконалися, що у зоні таборування належно прокладено протипожежні розриви.

Крім того, відбулися інструктажі з правил пожежної безпеки з керівниками та відповідальними особами заходу, а учасники отримали друковані матеріали з роз’ясненням протипожежних вимог в екосистемах та безпечного відпочинку й перебування на природі.

0301.jpg 0303.jpg

0304.jpg 0305.jpg

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: