Маневицька тюрма де вбито в’язня
Прокуратура Волинської області 21 квітня порушила кримінальну справу стосовно начальника та кількох інших посадових осіб Маневицької виправної колонії, що у Волинській області, за підозрою в побитті до смерті ув’язненого.

Про це на нараді 27 квітня повідомив прокурор області Андрій Гіль.
“У результаті протиправних дій посадових осіб зазначеної колонії від больового шоку, спровокованого численними забоями, помер 25-річний засуджений, який відбував тут покарання за економічний злочин”, – сказав Гіль.

15 березня ув’язнений втік з колонії, а 19 квітня був затриманий працівниками Кодимського райвідділу Управління Міністерства внутрішніх справ в Одеській області і на наступний день повернутий в місце відбування покарання.

Згідно з повідомленням прес-служби прокуратури, всю ніч в помсту за втечу працівники Маневицької колонії били засудженого, в результаті чого вранці він помер від больового шоку.
Кримінальну справу порушено за ч. 3 ст. 365 Кримінального Кодексу (перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки). У справі призначено низку експертиз, ведеться слідство.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: