На подвір’ї дитячого садочку села Комарове, що у Маневицькому районі, – справжнє свято, адже для місцевої малечі тут відкрили новенький ігровий майданчик. Проект вдалося втілити в життя завдяки спільній ініціативі місцевої громади, фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та підприємства «Баффало».

Про це повідомляють Волинські Новини.

«Сьогодні ми зібралися з гарного приводу, адже спільними зусиллями відкриваємо цей дитячий майданчик. Це добрий початок хороших справ, які ми зможемо зреалізувати у вашому селі, бо тільки разом зможемо досягти бажаного», – наголосила Ірина Констанкевич.

Опісля, народний депутат побувала у дитячому садочку, який без перебільшення можна назвати чи не найкращим у районі. Завідуюча садочка Наталія Якимчук розповіла, що їхній заклад збудований зовсім нещодавно і вкрай необхідний для села, адже демографічна ситуація щороку покращується.

Комарівський сільський голова Сергій Ліщук зауважив, що садочок збудували, а грошей на дитячий майданчик не вистачило, тому батьки місцевої малечі неабияк вдячні фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за суттєву підтримку.

В приміщенні місцевого клубу Ірина Констанкевич зустрілася з місцевою громадою. Найперше парламентар відзвітувала перед громадою за свою роботу, адже переконана, що кожен депутат повинен їхати до людей, що надали йому «мандат довіри». За два роки роботи в парламенті Ірині Констанкевич вдалося залучити на свій округ більше як 46 мільйонів гривень. За оцінками громадських організацій нардеп від 23 округу входить до найактивніших депутатів парламенту, а це: десятки законопроектів, сотні реалізованих соціальних проектів, тисячі звернень від людей і десятки тисяч подоланих кілометрів доріг волинського Полісся задля безпосереднього спілкування з громадами.


Ірина Констанкевич переконана, що таке спілкування з людьми дає можливість дізнаватися про реальні проблеми українського села та допомагати у їх вирішенні.

На завершення Ірина Констанкевич подарувала місцевому ФАПу таке необхідне сьогодні медичне обладнання та поповнила бібліотечний фонд села новенькою літературою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: