У селі Верхівка Луцького району дві жінки, представившися працівниками ПрАТ «Волиньобленерго», заходили у будинки місцевих жителів. Після їхнього візиту дехто із селян виявив зникнення грошей.

Як зазначають у прес-службі волинських енергетиків, така схема шахрайства останнім часом стала досить поширеною. Найчастіше жертвами зловмисників стають люди похилого віку.

Проникнувши у помешкання під виглядом «контролерів», зловмисники можуть просити невелику суму на повірку лічильника, пропонувати на місці оплатити електроенергію та інші послуги. Або можуть нишпорити по кімнаті, поки на їхні прохання господар шукає квитанції чи інші документи.

«Тож, перед тим, як впустити сторонню людину, попросіть її пред’явити службове посвідчення, яке мають усі без винятку працівники і представники ПрАТ «Волиньобленерго». Якщо є телефон, не полінуйтеся запитати номер організації, співробітником якого представляється той, хто прийшов. За можливості, подзвоніть туди і переконайтеся, що ваш гість справді є її працівником. Якщо будь-яке із цих прохань незнайомці ігноруватимуть, будьте впевнені: перед вами шахраї. Пам’ятайте, що співробітники ПрАТ «Волиньобленерго» у жодному випадку не мають права отримувати готівкові кошти. Усі платежі проводяться винятково через банківський рахунок товариства», – йдеться у заяві «Волиньобленерго».

Якщо ви стикнулися з шахраями, негайно звертайтеся у правоохоронні органи або на номер цілодобової гарячої лінії «Волиньобленерго» 0800 21 01 31. Усі дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів безкоштовні.

Джерело: visnyk.lutsk.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: