У першому пулі проектів — 15 областей, в тому числі і Волинська та Рівненська (у Львівській проект реалізовуватиметься наступного року).

Нові амбулаторії мають бути зведені у селах Піща (Шацький р-н), Дубечне (Старовижівський р-н), Бірки (Любешівський р-н), Троянівка (Маневицький р-н), Прилісне (Маневицький р-н), Затурці (Локачинський р-н), Прилуцьке (Ківерцівський р-н), Вишнів (Любомльський р-н) та Піщане (Камінь-Каширський р-н), пише “Волинь“.

У першому пулі проектів — 15 областей, в тому числі і Волинська та Рівненська

Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко наголосив: «Ми рухаємося чіткою маршрутною картою з впровадження ініціативи Президента України Петра Порошенка з розвитку якісної медицини у сільській місцевості. Для будівництва ми розробили й затвердили нові технічні вимоги до проектів амбулаторій з класом енергоефективності, а також  перелік необхідного медичного обладнання (в тому числі й телемедичного) для закладів первинки. Передбачили впровадження в амбулаторіях телемедицини».

Нагадаємо, загальний обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості у 2018 році становить 5 млрд грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: