На Волині лісівники встановили три еко-зупинки, пише Волинь24

Одну автобусну зупинку лісівники ДП «Любомльський лісгосп» встановили у селищі Головне, що на Любомльщині,- повідомили у прес-службі волинських лісівників.

«Споруди на цій зупинці ніколи не було, стояла лише лавка. Людей збиралось тут завжди багато. У негоду – дощ чи сніг – чекати на автобус було дуже незручно. Тепер затишний дерев’яний будиночок захищатиме від будь-яких погодній умов, і у спеку можна сховатись від сонця», – каже лісничий Головненського лісництва Сергій Бліндарук.

«Таку ж автобусну зупинку плануємо облаштувати у селі Замлиння. Обидві споруди майстрували столяри держлісгоспу», – розповів головний лісничий Василь Романюк.

Ще одну зупинку громадського транспорту працівники «Маневицького лісгоспу» встановили при виїзді селища Маневичі (поблизу Маневицького професійного училища), друга зупинка уже в процесі завершення розміщена в селі Карасин (по вул. Центральній).

«Зупинка в північній частині селища Маневич була просто необхідна. Саму зупинку зробили, а от будівлі, де можна сховатись від несприятливих погодних умов, досі не було. Надійшла така пропозиція від начальника управління, ми разом з директором лісгоспу обговорювали місце облаштування зупинки. Дійшли спільної думки, що саме на виїзді Маневич вона потрібна першочергово», – зазначив Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: