Новини Волині ТОП

“Убрали настоящих героев, заменили их мнимыми бандерами”. Представник влади та активісти Луцька на святкуванні у Брянську. ФОТО і ВІДЕО.

Представники влади та активісти з Волині «засвітилися» на Міжнародному форумі Переможців, що відбувся у російському Брянську наприкінці квітня 2018 року. Форум відбувався на честь річниці перемоги.

Повідомляє Волинь Online з посиланням на «Фейсбук».

У складі української делегації на фото «засвітилися» голова громадської ради при голові Волинської ОДА, колишній прес-секретар ГФ «Варта порядку», член політичної партії «УКРОП» Олександр Волянюк, член виконавчого комітету Луцька, голова правління ОСББ на вул. Карпенка-Карого, 9 Валерій Корпач, голова громадської організації «Центр міжкультурних комунікацій» Ольга Саган, співзасновник організації Волинських авіалюбителів, артист Волинської філармонії Ілля Сметанін, голова Волинської обласної організації ветеранів України Олександр Булавін.

Захід був організований за підтримки адміністрації президента Російської Федерації Володимира Путіна з нагоди 75-річчя визволення Брянщини від німецько-фашистських загарбників та мав назву «Международный форум Победителей «Великая Победа, добытая единством: подвиг партизан и подпольщиков в Великой Отечественной войне». Участь у заході взяло більше, ніж 250 осіб із країн СНД, Балтії та Грузії. Серед делегацій також були делегації невизнаних республік Абхазії та Південної Осетії.

У своєму інтерв’ю Ольга Саган висловлюється, що тяжко терпіти розгул націаоналізму і як погано без георгієвської стрічки.

“Очень страшно, когда ветераны сегодня не могут надеть георгиевскую ленту, потому что это горозит сроком в тюрьме. Это очень страшнео, когдаты не можешь праздновать 9-е мая и петь русские военные песни”.

“Убрали настоящих героев, заменили их мнимыми бандерами”.

“Очень сильно ударили по триединству наших народов”.

“У нас, к сожалению, делается Украина для украинцев. У нас. скоро, наверное, будут в школах измерять черепа, чтобы понять, кто ты по национальности”.

Повне інтерв’ю Ольги Саган для Радіо Росії доступне за посиланням  – https://www.youtube.com/watch?v=m2htyqiGJLI&feature=youtu.be&t=1s

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:
#Маневичі - підписуйтеся на наші соцмережі:
  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: