7 липня працівники природно-заповідної справи України відзначили своє професійне свято. З цієї нагоди колектив Черемського природного заповідника отримав привітання й побажання поширювати принципи екологічного світогляду та любові до довкілля від  Президента України Петра Порошенка Цей день пов’язаний з міфами та легендами. А ще це пора цвітіння різнотрав’я, які наповнюють все довкола чарівними пахощами.

Повідомляє науковий відділ Черемського природного заповідника.

Для Черемського природного заповідника ─ це пора екскурсій, цікавих   зустрічей з людьми, не байдужих до неповторних краєвидів Волинського Полісся.

З часу створення заповідника було проведено чимало екскурсій. Сюди приїздять екскурсанти з усі куточків нашої країни: зі Львова та Луцька, Києва та Полтави тощо. Найбільше відвідувачів, звичайно, з Волині. Це вчителі та учні загальноосвітніх шкіл, студентська молодь, любителі природи різних верств населення.

Відвідувачами заповідника були й іноземці. Зокрема приїздили орнітологи із Франції. Зацікавився заповідником Артур Кірхгофер ─ біолог-науковець із Швейцарії (Берн). Він був вражений водно-болотним масивом Черемського, його унікальністю та неповторністю. Минулого року територією Черемського природного заповідника пролягав маршрут велопробігу з Бельгії.  Цьогоріч гостями заповідника були студенти та викладачі географічного факультету національного університету Лодзь (Польща).

Учений зі Швейцарії

Гості з Київщини

Науковці з Франції

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: