Пам’ятник Володимиру Леніну у районному центрі Волині – Маневичах – днями облили фарбою.

Про це 16 серпня з посиланням на «компетентне джерело» повідомив ВІП.

Пам’ятник страждає не вперше. У 2009 році напередодні 7 листопада постамент Леніна у Маневичах невідомі облили червоною фарбою , а на підніжжі написали «Кат України».

До влади неодноразово зверталися з вимогою демонтувати пам’ятник Леніну у Маневичах. Зокрема, активністю у цьому питанні відзначається депутат обласної ради Ігор Гузь, який стверджує, що маневицький Ленін має бути демонтований, зважаючи на Указ Президента України від 28 березня 2007 року, в якому, йдеться про демонтаж пам’ятників та пам’ятних знаків, присвячених особам, причетним до організації та здійснення Голодомору 1932-1933 років в Україні та політичних репресій. Волинське братство вояків ОУН-УПА навіть подавало на Маневицьку райдержадміністрацію з приводу цього до суду.

Через пам’ятник у Маневичах свого часу депутати Львівської обласної ради не захотіли нагороджувати голову Волинської обласної ради Анатолія Грицюка та голову Волинської ОДА Миколу Романюка почесною відзнакою до 100-річчя Степана Бандери.

А у лютому 2010 року троє невідомих осіб пошкодили пам’ятник Леніну, що стоїть у самісінькому центрі села Сереховичі Старовижівського району Волині – Іллічу тоді відрізали голову.

volynnews.com/allnews/view.php?id=17219

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: